Дата: 9 червня 2020 о 17:16, Оновлено 5 червня 2022 о 20:06

Звіт про роботу вчителя початкових класів

дистанційного навчання

Степанюк Лілії Сергіївни

За період карантину 14 березня 2022р. – 3 червня 2022р. здійснювалася навчально - виховна та самоосвітня діяльність.

Проводилася робота із шкільною документацією (класним журналом, календарним плануванням, перевірялися зошити та надіслані роботи учнями в Viber складено план індивідуальної роботи під час карантину, та індивідуальний план роботи .

Згідно плану індивідуальної роботи кожного дня проводилося:

1.  Моніторинг стану захворюваності учнів класу.

2. Розробка і розміщення у соціальній мережі Viber  завдань та відео – аудіо супроводу пояснення матеріалу  для учнів 1 класу.

3. Індивідуальні консультації для батьків та учнів 1 класу в онлайн – режимі.

4. Перевірка виконаних завдань.

5. Інструктаж батьків та учнів щодо організації дистанційної форми навчання під час воєнного стану та надання роз`яснювальної інформації щодо виконання завдань дистанційної форми навчання у Viber .

6. Підготовка до онлайн – консультацій в умовах навчання в дистанційній формі.

7.Проведення онлайн уроків згідно розкладу та календарного планування.

Навчання з учнями 1 класу здійснювала у дистанційній форміонлайн уроки. Було створено групу 1 класу у Viber  . Щодня, за розкладом учні отримували посилання для онлайн уроків, завдання, рекомендації чи відеоуроки.  Кожна  тема вона супроводжувалася аудіо або відео поясненням вчителя (презентація з детальним поясненням). Виконані завдання учні фотографували та відправляли на перевірку у приватні повідомлення , за бажанням  учні проходили тестування на сайті «На Урок», «Всеосвіта» . Якщо ж діти не мали доступу до Інтернету, тоді завдання та щоденні консультації надавалися дітям в телефонному режимі.

За час дистанційної роботи з дітьми проводилися:онлайн виставка малюнків «Моя мама найкрасивіша»,»Великодній кошик»,»Ми любимо Україну».

Юні дослідники: «Зустрічаємо перелітних птахів», «Впізнаю птаха по звуку»,»Огород на підвіконні»,»Квіти які вирощує моя мама».

Патріотичне виховання:»Гімн», «Вивчення державних символів України»,створення аплікації « Я люблю Україну».

Виховна година «Україна –це Європа»

Бесіди: «Увага ,вибухонебезпечні предмети»,» Безпека під час воєнного стану».

Також проводилася робота з батьками класу, адже від взаємозв’язку та взаєморозуміння батьків на даний момент залежить результат навчання учнів. Проводилися індивідуальні бесіди : «Як працювати в умовах воєнного стану?», «Організація робочого місця»,Війна що про неї потрібно знати і як захиститися», «Наше дозвілля» та інші.

Протягом даного періоду працювала над самоосвітою:

1. Вивчалися освітні платформи для роботи з дітьми в умовах дистанційного навчання.
  2. Опрацьовано Методичні поради щодо організації освітнього процесу .

Систематично опрацьовувалися статті на сайтах «НУШ», «На Урок», «Всеосвіта», Еdara та на інших.Прослухала вебінар «Молодого вчителя»,»Новаторська методика викладання математики або як працювати ефективно в початковій школі в умовах сьогодення» та отримала сертифікат.

Створено інтерактивні завдання для контролю знань і залучення учнів до активної роботи у класі та вдома.

Через карантин батьки і діти опинились у полоні своїх комфортних домівок. На жаль, одразу ми не були готові до такого швидкого розвитку подій. Але поступово роботу вдалося налагодити.

Роботу виконано згідно рекомендацій та навчальнихт планів.